Vetamix

Vetamix je přední český výrobce přírodních psích krmiv. Jak se z malé firmy stala velká moderní společnost, potřebovala i identita změnu. Vytvořili jsme nové logo, obalový design pro jejich produkty, nové stránky a e-shop a také reklamní kampaně a promo materiály.

EVOLUCE LOGA

Nejdřív se klient nechtěl vzdát staré identity, přesvědčili jsme ho, že redesign je potřebný.

Čísla potvrdili, že moderní vzhled pomáhá byznysu a nastal čas pro kompletní rebranding.

Obalový design

Vypadá to chutně!

Kdyby si psi mohli vybírat sami, určitě bychom přišli na to jak je zaujmout. Takto jsme zapůsobili alespoň na jejich páníčky, které jednoduchá a čistá etiketa namlsala a rapidně zvýšila prodejnost. Jako dezert jsme klientovi naservírovali obaly pro prémiovou řadu BARF krmiva. Haf!

Budování
značky

Postarali jsme se nejen o design, ale také o realizaci polepu dodávek, oblečení pro řidiče, obrandování obchodů a mnohem více.

WEB

Zjistěte více o značce a nakupujte.

Čistý design webu nám pomáhá vzdělávat zákazníky o kvalitách značky Vetamix. Pro úvodní stránku jsme také natočili video, které potěší každého milovníka psů.

NAVŠTIVTE WEB

Hravá
komunikace

Používáme hravý jazyk, plný slovních hríček a pořekadel ze světa zvířat, který je doplněn o obrázky zvířátek stylizovaných do lidské podoby. Vytváříme tak značku sympatickou všem milovníkům domácích mazlíčků.