Ceny SDGs

sdgshome

Dock In

dockinsmall

Iceland

icelandsmall

Global compact

gcsmall

Soho

sohosmall

Vetamix

vetamixsmall

Jde to

jdetosmall

ACSR

acsrsmall

Subject Lost

slsmall

Pivovar Prachatice

pivovar-prachatice-small

Transparency International

transparencysmall

Finance pro radost

finace-pro-radost-small

Národní galerie v Praze

ng-small

Crestyl

crestyl-small

Srdcerváči

srdcervaci-small

Berounská brána

BB-ref-small

SOHO

SOHO – jedna z nejlepších restaurací v Praze potřebovala změnu image. Vytvořili jsme pro ně flexibilní identitu, založenou na kvalitních materiálech a logotypu, které představuje umění přípravy skvělého jídla. Tyto elementy jsme vnesli také do tiskovin, interiéru, webových stránek, online novin, obalového designu a reklamních materiálů.

Enjoy the best
with taste.

Vyprávění příběhu


SOHO je inspirováno atmosférou slavné čtvrtě na Manhattanu. Kosmopolitní místo… umělecké prostředí… místo, které nikdy nespí.
Během deseti let své cesty se SOHO stalo symbolem, uměleckým vzorkem… a je “sooo… hot”.

WEB

Ochutnejte jaké opravdu jeVytvořili jsme webové stránky, které jsou nejen praktické, ale zároveň vám dají nahlédnout jak toto skvělé místo působí na smysly. Toho jsme dosáhli použitím velkých fotek a sofistikované hravé typografie.
SEE THE WEBSITEKomunikace

Poznejte značku…Pracujeme s různými komunikačními kanály. Jeden z nich je tištěná inzerce, která odráží umělecký nádech restaurace.

SOHOT NIGHT


“SOHOT night” je pravidelná akce, konající se v SOHO. Na jeden večer se restaurace změní na klub a lounge se speciálními hosty, módními přehlídkami a tematickým programem.

WHAT?

Vytvořili jsme webovou stránku pro vlastní noviny SOHO. Tištěná verze je osobně doručována VIP klientům, ale online verze vám dá pocit, že jste jedním nich.
PODÍVEJTE SE

DĚTI VÍTÁNY

Rodinný brunch se v SOHO odehrává každý víkend a kromě gastronomie nabízí spoustu zábavy pro děti. Každý týden k akci vytvoříme zábavný, ilustrovaný vizuál.