UN GLOBAL COMPACT

UN Global Compact Czech Republic, největší světová iniciativa společenské odpovědnosti pod hlavičkou United Nations, je náš dlouhodobý klient. Vytvořili jsme moderní a uživatelsky příjemnou webovou stránku a pomohli jsme s globálním summitem udržitelného podnikání v Praze.

GOBAL COMPACT 2030

global summit on corporate sustainability
Spolupracovali jsme na největším CSR summitu v České republice. Heslo “Není času nazbyt” se stalo inspirací pro interaktivní vizuály.

THERE IS NO TIME TO WASTE

Interaktivní vizuál na webu poukazuje, že síla je v našich rukou…


PROHLÉDNĚTE SI WEB

KAMPAŇ

Propagace summitu

Klíčový vizuál jsme aplikovali na další média – noviny, sociální média, outdoor, interaktivní instalace… Všechny materiály měly vzdělávací funkci: předávaly informaci, že my můžeme svět změnit. A že musíme začít IHNED.

KONFERENCE


Zajistili jsme, aby byl summit zábavný pro všech jeho 300 klíčových hráčů z celého světa v odvětví společenské odpovědnosti. Vytvořili jsme kreativní prostředí díky udržitelným vystoupením, zajímavým diskuzím a přímou interakcí s hosty. Summit se odehrál ve Veletržním paláci v Praze, jenž jsme pomohli přetvořit do prostředí oslavujícího kreativitu, networking a udržitelnost.
WEB


Webové stránky si kladou za cíl přetlumočit poselství UN Global Compact také v České republice. Proto jsme použili ten nejjednodušší komunikační nástroj – obraz. Ilustracemi a využitím velkého prostoru jsme vytvořili přátelské prostředí pro debatu o lepším světě.
PROHLÉDNĚTE SI WEB

10 PRINCIPŮ

Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) představují novou Agendu 2030 od OSN, ke které se hlásí i UN Global Compact.


PROHLÉDNĚTE SI WEB